Понедельник, 17.02.2020, 12:42

Главная » 2019 » Апрель » 12 » Звіт про проведення тижня математики (Галеміна Л.В.)
Звіт про проведення тижня математики (Галеміна Л.В.)

Тиждень математики в Кам`янсько-Дніпровській санаторній школі-інтернаті проходив з 18.03.2019 по 22.03.2019 згідно затвердженого плану.

Завданням тижня було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, до пізнання дійсності та самих себе, а також вихованню самодисципліни та самоорганізації. Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу.

Заходи були спрямовані на:

• розвиток творчої фантазії;
  • логічного мислення;
  • вміння орієнтуватися в інформаційному просторі;
  • підвищення інтереса до вивчення математики ;
  • розвиток пізнавальної діяльності;
  • формування обов'язковості, відповідальності, креативності.

Протягом тижня діти розгадували кросворди, приймали участь у виставці математичних малюнків, математичної творчості учнів, вікторинах, конкурсах, позакласних заходах «Казка про правильні та неправильні дроби», захоплюючих іграх «Хто хоче стати відмінником», «Математичний вернісаж», презентували звіти проектних робіт(у формі презентацій).

В перший день тижня були проведенні (18.03.2019):

• Лінійка-повідомлення про початок тижня Математики
  • Відкритий урок у 6-а класі  «Запрошуємо до Запоріжжя»(( розв`язування задач з краєзнавчою інформацією) до 80-річчя Запорізької області) проводила вчитель Галеміна Л.В.
  • Розпочалась виставка математичних газет «Краса математики». Усі класи прийняли активну участь у виставці.

Наступний день тижня, був також насиченим (19.03.2019).

Було проведено:

• Учні 5-б класу показали Казку про правильні та неправильні дроби для усіх класів.
  • Конкурс «Математичний вернісаж» для учнів 10 класу(І місце здобула команда «Гострий кут», II місце здобула «За дужками»

Середа (20.03. 2019) була присвячена:

•
  • Розв`язуванню цікавих задач, ребусів, кросвордів. Зацікавленість проявили учні усіх класів. (Задачі були представлені на мультимедійному проекторі)
          •
  • Перегляд роликів на перерві  про важливість математики                «Математика навколо нас», «Видатні математики України».

В Четвер (21.03.2019) було проведено:

• Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»,у якому прийняли участь 50 учнів школи.
  • Гра «Шаг уперед» для учнів 9 класів. Переможцями стали: Козиряцька Юля і Чуприна Юля.

В останній день тижня (22.03.2019) було проведено:

• Конкурс «Кращій зошит з математики» для всіх бажаючих ( перемогу здобули Чікарьова Валерія 5-б клас, Корнієнко Анастасія 6-б клас, Козиряцька Юлія 9-б клас, Онасенко Валерія10 клас, Садікова Світлана 10клас , Колоколкіна Анна 10 клас.

На протязі тижня діти 5-11 класів мали змогу, на перервах, розгадувати різноманітні та цікаві кросворди, головоломки,  завдання на кмітливість та ребуси з  математики. В п`ятницю було організовано лінійку про підведення підсумків тижня Математики.

Активних учасників та переможців  конкурсів нагороджено грамотами та маленькими сувенірами на загальношкільній лінійці.

Просмотров: 89 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Апрель 2019  »