Понедельник, 17.02.2020, 12:37

Главная » 2015 » Декабрь » 8 » Зупинимо СНІД - доки він не зупинив нас!!!
Зупинимо СНІД - доки він не зупинив нас!!!

Зупинимо СНІД - доки  він не зупинив нас!!!

З метою протидії  поширенню  наркоманії, боротьби з незаконним обігом  наркотиків, профілактики ВІЛ – інфікування, попередження дискримінації  ВІЛ - інфікованих,   у Кам`янсько-Дніпровській загальноосвітній санаторній школі –інтернаті  з 01.12.2015 по 04.12.2015 р. було заплановано  та проведено  комплексні заходи, а саме:

Вчитель початкових класів Пруднякова Л.П. підготувала годину спілкування  для 2-Б класу «СНІД – хвороба душі»,

а Козлова Л.Р., вчитель 3-Б класу, підготувала  презентацію - «Збережи себе для майбутнього».

Класний керівник  5-а класу Новикова Т.В. провела  бесіду «Профілактика СНІДу», а  Копиця І.В. з учнями 7 класу - «СНІД – не передається через дружбу».

В 10 класі  Курлапова Т.В. провела  профілактичну бесіду «Як  уберегтися  від  зараження  ВІЛ?» Учням  було надано рекомендації для застереження від зараження ВІЛ.

Соціальний педагог  Кліпіліна С.І. провела   класну годину  «Азбука СНІДу»для учнів  8 –х класів.

Учні  2-11 класів виготовляли  листівки« Бережи себе від СНІДу»  та  з захопленням  представляли власні  роботи.

З учнями 11 класу була проведена класна година на тему «СНІД – чума XXI століття»

Основним завданням вчителів було донести до учнів школи-інтернату наступне:  що СНІД – одна з найважливіших проблем, з якою зіткнулося людство в ХХ столітті і з якою ми увійшли в ХХІ століття. Стрімко зростає кількість інфікованих і померлих від СНІДу людей. Багато вже відомо про цю хворобу, але панацеї в світі ще від неї ніхто не знайшов. Діти  зрозуміли, що ВІЛ/СНІД може загрожувати всім, але якщо людина дбає про своє здоров’я,  веде здоровий спосіб життя, живе за законами моралі, має міцну сім’ю, ризик заразитися ВІЛ стає мінімальним. Вже створено ефективні ліки, які на тривалий час гальмують розвиток цієї страшної хвороби. Людство сподівається у недалекому майбутньому вилікувати її назавжди.

Тому, скажемо разом:  Зупинимо СНІД - доки  він не зупинив нас!!!

Педагог-організатор Бут  Є.М.

Просмотров: 457 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0