Понедельник, 17.02.2020, 13:29

Главная » 2012 » Март » 16 » Зі святом, шановні колеги!!!
Зі святом, шановні колеги!!!

У прекрасну пору року приходить до нас учительське свято. Це час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини  пломеніють над землею, немов дарують увесь свій жар любові нашим учителям.

Учитель… Це  - дар, це  - хвала, це – талант!..

Усім, кому горде імення «Учитель», було присвячено зібрання колективу працівників, вихованців, гостей, вчителів-ветеранів у актовій залі Кам`янсько – Дніпровської санаторної школи – інтернату. З вітальною промовою до всіх присутніх  звернувся директор школи Микола Григорович Пархоменко, в якій побажав міцного здоров`я, творчого натхнення, подальших успіхів у справі виховання підростаючого покоління. Вихованці школи підготували велику вітальну програму, в якій розкрили перед своїми наставниками свої багатогранні таланти. А допомагали їм дорослі наставники: керівник шкільного хору Бут Євгенія Миколаївна,  керівник  танцювального гуртка – Гончарова Любов Федорівна  та Сулим Олена Анатоліївна, яка залучає дітей до світу поезії. Широкий шкільний коридор прикрашала виставка дитячих малюнків  і плакатів «Вам, дорогі вчителі».

Почесними гостями свята  традиційно  стали ветерани праці, які присвятили роботі школи багато років: Штангей Т.А., Бабаніна Л.І.,  Щербань Л.Г., Компанієць Л.В., Вінницька В.І.,  Суханова О.А., Коновалова В.Ю., Рибалко С.Д., Логутова Л.Г., Распутин О.Я.,      Денисова Т.А., Горбунова О.Б. та інш.

Заступник директора з виховної роботи  Ковальова Олена Миколаївна звернулась до гостей з такими словами: «Свого вчителя пам’ятає кожний, і пам’ятає  все своє життя. Незалежно від того, ким стала людина, вона завдячує своїм учителям.» І мабуть тому, колектив школи поповнюється молодими фахівцями, які закінчили колись школу – інтернат.

Осінні троянди вихованці дарували вчителям, гостям, що прийшли на зустріч і побажали кожному: людського щастя, здоров`я,  доброти, милосердя, многая і благая літа.

По закінченню свята, адміністрація школи за сумлінну творчу працю  нагородила багатьох працівників школи- інтернату почесними грамотами.

Колектив школи-інтернату, який багато років очолював Микола Олександрович Бурка, міцний і надійний, це – єдина сім`я.  А стіни школи- інтернату – спільний дім. Дім, у якому кожен почувається щасливим. Тому ми радо вітаємо кожну дитину, яка  буде оточена в стінах школи  материнською турботою, ласкою, увагою, належним ставленням.

Просмотров: 404 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Март 2012  »