Понедельник, 17.02.2020, 12:26

Главная » 2019 » Март » 12 » Виховна робота вчителя біології та основ здоров`я Свєчнікової Л.А.
Виховна робота вчителя біології та основ здоров`я Свєчнікової Л.А.

1. Музей і школа: формування ціннісного ставлення до культурного надбання.

Питання музейної педагогіки  надзвичайно актуальні, оскільки практичне застосування новітніх методів і форм роботи у форматі «школа - музей» дає відчутні результати в процесі формування знань та вмінь школярів, у їхньому патріотичному та  естетичному вихованні. Музей і школа в меті своєї діяльності традиційно мають багато спільного: вони прагнуть виховувати почуття патріотизму, свідоме ставлення до надбань світової та вітчизняної науки і культури; розвивати мислення, творчі здібності та певні практичні навички, стимулювати творчу активність особистості тощо.

Кам`янсько-Дніпропетровський міський історико-археологічний музей завітав до школи з нагоди вшанування пам`яті загиблим воїнам під час визволенння Кам`янсько-Дніпровського району від німецько-фашиських загарбників.

Дослідницька робота учнів 6 класу під керівництвом вчителя біології та основ здоров`я Свєчнікової  Л.А.

1. Міні-проект «Чому скисає молоко?»

Мета: сформувати поняття про причини скисання молока; про утворення молочнокислих продуктів; про способи  збереження молока. Розвивати вміння працювати в групі, робити висновки, проводи домашні експерименти. Виховувати здоров’язберігаючі компетентності.

Тип-проекту: пізнавально – інформаційний

1. Міні-проект «Корисний йогурт»

Мета: розширити світогляд учнів з питань охорони здоров`я, заохочувати їх до здорового способу життя, виховувати дбайливе ставлення до свого організму.

Тип-проекту: пізнавально – інформаційний

Дослідницька робота учнів 7 класу під керівництвом вчителя біології та основ здоров`я Свєчнікової  Л.А.

1. Міні-проекти «Різномаїття комах» та «Павукоподібні»

Мета: розвити пізнавальні інтереси, спрямовані на отримання нових знань про живу природу, заохочувати дітей до науково-дослідницької й експериментальної роботи, формування активної громадської позиції, виховувати бережне ставлення до живого

Тип-проекту: пізнавально – інформаційний, творчий

1. Олімпіади з біології та основ здоров`я
  • Приймали участь в позапрограмній всеукраїнській предметній олімпіаді «Олімпус». Осіння сесія.
  • Приймали участь в всеукраїнської інтерет-олімпіади «На урок»
  • Приймали участь в облісній олімпіаді з біології у м. Запоріжжя.
  • Приймали участь в позапрограмній всеукраїнській предметній олімпіаді «Олімпус». Зимова сесія.

Всі учасники олімпіад показали достатній рівень знань з біології та основ здоров`я. Отримали призові міста та дипломи лауреатів.

На обласній олімпіаді з біології у м. Запоріжжя приймали участь три учні, два з них посіли призове ІІІ місце.

Просмотров: 141 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Март 2019  »