Понедельник, 17.02.2020, 12:28

Главная » 2019 » Март » 22 » Тиждень російської мови та зарубіжної літератури 2019
Тиждень російської мови та зарубіжної літератури 2019

Лiтература — вчитель, добрий друг вона,
Завжди порадить щиро й допоможе.
В ній людства мудрість зібрана земна,
Тому вона — усе на світі може.

Саме під таким гаслом з 04 лютого по  08 лютого проходив предметний тиждень російської мови та зарубіжної літератури у  КЗ "Кам’янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат" ЗОР.

Метою тижня було: поглиблення знань учнів із предмета; популяризація зарубіжної літератури серед учнів школи; розвиток пізнавальних здібностей та інтересу учнів до російської мови; виявлення літературно-обдарованих учнів.

Вже в понеділок, для учнів сьомих класів Аліфановою О.Г. була проведена розважальна гра «Літературні розумники» де активно себе проявили такі учні:

• Сіренко Д.,
  • Голоєнко В.,
  • Онищенко З.,
  • Ковальова А.,
  • Кубрак Д.

В четвер Струковою Орисею Михайлівною був проведений відкритий урок-гра для учнів 5-х класів «Щасливий випадок» під час якого учні продемонстрували свої інтелектуальні здібності.

Курлапова Тамара Василівна провела цікавий урок серед учнів 6-х класів присвячений Мацуо Басьо та японському хоку. Діти дізналися багато нового, переглянули захоплюючі презентації, читали японські хоку та самостійно складали нові.

Протягом Тижня учні малювали ілюстрації до прочитаних творів, складали кросворди, розробляли проекти, писали реферати тощо.

В. О. Сухомлинський вбачав одне з найголовніших завдань школи в тому, щоб «кожен крок до знань був гордим злетом птаха, а не стомленою ходою знесиленого мандрівника, який ледь тягне за спиною важку ношу». Вважаю, що тиждень зарубіжної літератури і відкриває перед нашими вихованцями можливість такого злету.

Завдяки таким заходам школярі починають краще готуватися до уроків, активніше беруть участь у літературних бесідах, більше, і головне, якісніше читають, цікавляться новинками зарубіжної літератури. А вчитель відчуває радість творчості, професійного зростання й духовної реалізації.

Просмотров: 108 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Март 2019  »