Понедельник, 17.02.2020, 12:28

Главная » 2019 » Апрель » 19 » Семінар приурочений до Дня Цивільного Захисту
Семінар приурочений до Дня Цивільного Захисту

16 квітня на базі КЗ «Кам’янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат» ЗОР відбувся кущовий семінар зі спеціалістами органів управління освітою, керівниками методичних об’єднань і працівниками закладів  освіти, які відповідають за безпеку життєдіяльності та викладають навчальні предмети «Основи здоров’я» і «Захист вітчизни» в рамках Дня Цивільного Захисту та Тижня безпеки життєдіяльності у 2019 році.

В заході взяли участь більше 50 спеціалістів ОТГ м. Кам’янки-Дніпровської, м. Енергодару, сіл Іванівка, Дніпровка, Нововодяне, Водяне, Заовітне, Благовіщенка. Перед учасниками семінару виступали:

-  Панченко В.О. - головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, який у своєму виступі підняв питання управлінського забезпечення органів управління освітою та закладів освіти з питань безпеки життєдіяльності;

-  Баришева Ю.В. - начальник сектору зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Запорізькій області. В її виступі прозвучали статистичні дані про кількість жертв серед учасників освітнього процесу, причини цього та шляхи запобігання травмувань та загибелі дітей, важливість дотримання правил безпеки життєдіяльності у повсякденному житті та особливо під час канікул;

-  Кузьменко К.Ю. - головний фахівець відділу інженерно-технічних заходів та оповіщення управління організації заходів ЦЗГУ ДСНС України у Запорізькій області, нагадав присутнім правила оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації;

-  Базалієв Д.Г. - начальник Кам’янсько-Дніпровського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області у своєму виступі поглибив знання присутніх про методику викладання правил безпеки та дій у разі виявлення підозрілих предметів, схожих на вибухонебезпечні, а Юлія Володимирівна Баришева на прикладі довела, що будь який предмет може бути небезпечним і нести загрозу для життя;

-  Руденко Є.В. - провідний інспектор Кам’янсько-Дніпровського РСГУ ДСНС України у Запорізькій області надав присутнім методичні рекомендації щодо організації протипожежної безпеки в закладах освіти.

Присутній на заході завідувач Енергодарських курсів ІІІ категорії навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Кривопуск О.В. надав практичні матеріали щодо організації та порядку  проведення роботи з ЦЗ та БЖД від нормативної бази до практичних занять.

Татаринова Т.М. - тимчасово виконуючий обов’язки директора КЗ «Кам’янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат» ЗОР -  поділилася з присутніми досвідом роботи з питань безпеки життєдіяльності, наголосила на тому, яка відповідальність лежить на закладі освіти з питання формування у підростаючого покоління  відповідного ставлення до власного життя і здоров’я та засвоєння правил безпечної поведінки. ЇЇ слова підсумував виступ шкільної агітбригади «Імпульс» на тему «Життя - це цінність для людини».

Після виступів учасників чекала практична частина заходу під час якої вони мали змогу відвідати уроки для школярів всіх вікових категорій:

1. «Молодшим школярам про пожежну безпеку» (2 кл.) - Останіна В.А. - вчитель початкових класів
  2. «Збережи своє здоров’я і життя» (5 кл.) - Аліфанова О.Г. - вчитель української мови, Пригода Г.М. - класний керівник
  3. «Природні надзвичайні ситуації і дії населення при них» (6 кл.) - Пєнкін Є.А. - вчитель географії; основ здоровя
  4. «Елементи ЦЗ на уроках фізичної культури» (7 кл.) - Низова Я.Г. - вчитель фізичної культури
  5. «Надзвичайні ситуації в історії людства» (8 кл.) - Ходаківська О.М. - вчитель історії
  6. «Домедична допомога у надзвичайних ситуаціях» (11 кл.) - Дорофєєва Т.Л. - вчитель предмету.

Гості разом з вихованцями та працівниками закладу взяли участь у тренувальній евакуації на випадок пожежі.

Плідна праця всіх учасників заходу: організаторів, гостей, дітей - допомогла за невеликий проміжок часу опрацювати багато матеріалу, який стане в нагоді тим, хто відповідає за найдорожче, що є в сучасному світі - життя людини.

Ковальова О.М.

Просмотров: 108 | Добавил: Admin | Рейтинг: 4.0/1