Пятница, 27.04.2018, 10:27

Главная » 2018 » Март » 18 » Позакласна робота 9 клас
Позакласна робота 9 клас

Починаючи з вересня, майже, кожного місяця в нашій школі  відбуваються змагання у різноманітних конкурсах. Першим шкільним святом на протязі декількох років є День туризму і спорту. В цей день вся школа збирається на території оздоровчого табору «Чайка» біля озера Білозерський лиман та, разом з батьками, розбиває туристичний табір: ставимо намети, варимо кашу, співаємо пісні та показуємо свої спортивні здібності.

Кожного року в нашій школі у жовтні  проходить осінній  конкурс де дівчата співають, танцюють читають вірші про дивовижну пору року та змагаються за титул «Міс осінь».

2016 р.

2017 р.

У листопаді команди змагаються в конкурсі флешмобів.

Одним із свят, яке завжди відзначали наші батьки, діди, прадіди, було велике зимове свято, особливо важливе для молоді - день Андрія. 12 грудня у школі   за українськими традиціями відбулися Андріївські вечорниці. Учні 9 класу розповідали і показували, як наші предки відзначали цей день.

На базі нашої школи працює гурток  «Історичне краєзнавство». Кожного дня учні набувають умінь в`язання туристичних вузлів, подолання перешкод з використанням підвішеної мотузки (маятник),переправи по мотузці з перилами, встановлення намету та інших необхідних , при дослідженні рідного краю, знань.

В`язання туристичних вузлів

Переправа по мотузці

В`язання туристичних вузлів на швидкість.

Встановлення намету.

Опис архітектурного об`єкта.

Археологічні дослідження.

Визначеня жорсткості води в каналі