Понедельник, 18.12.2017, 11:02

Главная » 2015 » Декабрь » 25 » "Повір у себе!»
"Повір у себе!»

В березні 2015 р. у КЗ «Кам`янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат» ЗОР проходив обласний огляд  дитячої та  юнацької творчості «Таланти твої, Запорізький краю!»

Відповідно до підсумків обласного огляду  «Таланти твої, Запорізький краю!» 17 жовтня в м. Запоріжжя  в КЗ «Палац культури  «Орбіта»  відбувся обласний фестиваль-конкурс творчості вихованців шкіл-інтернатів  "Повір  у себе!» за наступними номінаціями: театральне мистецтво «Світ театру та Я», вокальне мистецтво «Зіркове сяйво».

Журі обласного фестивалю оцінювали витупи за 10-бальною системою  з урахуванням критеріїв:

• художня виразність;
  • сценічна культура виконавців;
  • професійне володіння мікрофоном;
  • чистота інтонації;
  • виконавська майстерність.

Вокальний гурток «Мелодія» - керівник Бут Є.М. – продемонстрував на обласному фестивалі дві пісні автора О.Єрмолова: «Старый рояль» у виконанні дуету Авакимової Анастасії та Гороховець Діани,  «Величальная» - у виконанні тріо Авакимової Анастасії, Мезенцевої Анастасії  та Гороховець Діани.

За результатами рішення обласного фестивалю дует і тріо були нагороджені за I місце дипломами 1 ступеню Департаменту  освіти і науки  облдержадміністрації та отримали статуетки крилатої древньогрецької  Богині  Ніки.

Гурток «Художнє слово» - керівник Сулим О.А. – представив на обласному фестивалі сценку-мініатюру «Молоко», в якій брали участь учні 4-а, 5-б та

8-а кл.: Онищенко З.,Ковальова А., Калиновський В., Саєнко Д., Красноружева Н., Петрякова С., Фомина Ю.

За результатами рішення обласного фестивалю гурток «Художнє слово»  був нагороджений за  II місце дипломом  2 ступеню Департаменту  освіти і науки  облдержадміністрації та отримав статуетку крилатої древньогрецької  Богині  Ніки.

Лауреатами фестивалю стали учениця 10 кл. Авакимова А за виконання  пісні Ірини Зінковської  «Квітка-розмарія» та учень 8-А кл. Камисов К. за гумореску «Допитливий син».  Вони також отримали дипломи  Департаменту  освіти і науки  облдержадміністрації  за участь у фестивалі «Повір у себе!»

Вихованці школи-інтернату отримали задоволення від участі в конкурсі та масу позитивних емоцій.

Педагог-організатор Бут Є.М.

Просмотров: 159 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0