Понедельник, 18.12.2017, 11:05

Главная » 2016 » Апрель » 15 » «Мій спів тобі, мій краю рідний!»
«Мій спів тобі, мій краю рідний!»

Мелодії музики ведуть нас до краю вічності – і ми усвідомлюємо безмежність і піднесеність вічності за кілька хвилин.

Шекспір

Музика займає в нашому житті важливе місце. Вона лунає всюди: з екранів телевізорів, у театрі, у концертній залі. Жодне свято не обходиться без музики. З нею приємний відпочинок і легка праця. Музика може підняти настрій і навіяти смуток, пробуджувати енергію і змушує замислитися, помріяти. Багатий і поетичний світ звуків завжди приваблював людину своєю виразністю і красою.

В рамках Відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина» в м. Мелітополі у Палаці Культури  ім. Т.Г.Шевченка 15 квітня 2016 р. проходив  V Обласний фестиваль – конкурс хорового мистецтва «Мій спів тобі, мій краю рідний!», в якому взяли участь 47 вокальних і хорових колективів шкіл-інтернатів Запорізької області. Метою фестивалю було: популяризація хорового співу, відродження кращих вокально-хорових традицій рідного краю.

Хоровий колектив «Мелодія» Кам`янсько–Дніпровської загальноосвітньої санаторної школи–інтернату (керівник - Бут Євгенія Миколаївна)  продемонстрував на конкурсі дві пісні: «Весна» Оксани  Разумовської та  «Як би мені черевики» Т.Г.Шевченка (a cappella).

Атмосфера фестивалю була дружня, доброзичлива, піднесена. Діти змогли порівняти свої вокальні можливості з іншими учасниками конкурсу, навчитися глибше розуміти  мистецтво виконання пісні.

Рівень виконавської майстерності хорових та вокальних колективів журі обласного фестивалю оцінювали за такими критеріями:

- творчий задум;

- якість виконання вокального  і хорового співу;

- сценічна майстерність.

За результатами рішення  журі обласного фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина» хоровий колектив «Мелодія» зайняв 1 місце та отримав диплом  I ступеню Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

Євгенія Бут, педагог - організатор.

Просмотров: 117 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Апрель 2016  »