Понедельник, 17.02.2020, 12:37

Главная » 2019 » Апрель » 21 » День Цивільного захисту населення 2019 рік
День Цивільного захисту населення 2019 рік

В рамках  «Дня Цивільного захисту населення» 16.04.2019 року в КЗ «Кам’янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат» ЗОР відбулась година спілкування «Збережи своє  здоров’я і життя!». Головною метою  заходу було навчити дітей  діяти у випадку виникнення надзвичайних ситуацій та надати практичні рекомендації та поглибити знання учнів з данної теми. Виховувати  навички правильної поведінки, вміння уникати паніки, метушні в екстремальних ситуаціях. Ознайомити з існуючими засобами захисту  органів дихання.

Учні 5-а класу підготували виставку стіннівок, пов’язаних з небезпеками сучасного життя людини.

На початку уроку Ольга Геннадіївна та Ганна Миколаївна наголосили. «Найцінніше,що є у людини-це її життя, життя яке потрібно любити, цінувати і боронити від усього лихого». Девізом години спілкування було проголошено «Думати швидко- діяти чітко!».

Діти отримали корисну інформацію, поглибили свої знання, зрозуміли серйозність і важливість збереження власного життя і здоров’я.  Як правильно і чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях і як себе захистити і не розгубитися; удосконалили теоретичні знання та практичні навички під час захисту від наслідків надзвичайних ситуацій; учні практично тренувалися у вмінні користуватися засобами індивідуального захисту, виготовляли найпростіші засоби захисту органів дихання. Удосконалили та підвищили свої морально-психологічні якості: мужність, відвагу, витримку, ініціативу та кмітливість, взаємну виручку, постійну готовність виконати завдання цивільного захисту; виховання впевненості в ефективності заходів, що проводить цивільний захист.

На уроці  Ганна М. та Ольга Г. згадали про повені на західній Україні, землетруси, пожежі, витік газу, про небезпеки, які чатують на нас в нашому регіоні  та особливу увагу приділили аварії , яка сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Протягом уроку діти повторили послідовність дій при надзвичайних ситуаціях,читали вірші,заспівали пісню «Чорнобильська біда», переглянули цікаві відеопрезентації, відгадували загадки, провели  рухливу фізхвилинку, грали в ігри, особливий інтерес у учнів викликала гра «Застосування спеціальних засобів захисту» – надягання протигазів. На закріплення вивченого матеріалу Ольга Геннадіївна запропонувала рухливу лічилку.

Ганна Миколаївна Пригода та Аліфанова Ольга Геннадіївна побажали всім присутнім, щоб ніяких надзвичайних ситуацій не траплялося у житті кожного. Пам’ятайте, що ваше життя і здоров’я є найважливішим. Будьте завжди обачними і обережними.

Автор:  Аліфанова О. Г

Пригода Г. М.