Суббота, 15.12.2018, 06:06

Главная » 2018 » Май » 15 » ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ
ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Стало доброю традицією щорічне проведення  Днів цивільного захисту. Вони популяризують безпечний спосіб життя серед наших дітей і підлітків, підвищують рівень їх практичної підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях. Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 27 квітня у КЗ «Кам`янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат» ЗОР відбувся День цивільного захисту.

Вранці школярі разом з класними керівниками  зібрались на подвір’ї школи на  загальношкільну лінійку. В.о. директора  школи  Татаринова Т.М. зачитала наказ про проведення Дня цивільного захисту . Заступник директора з виховної роботи Ковальова О.М. повідомила план  проведення цього Дня.  Педагог-організатор Бут Є.М. зачитала статистику загиблих за останній рік, які відбулися  під час пожеж та інших  надзвичайних ситуацій.  Під час уроків  несподівано для учнів школи  пролунав дзвоник, який сповістив про  надзвичайну подію. За легендою, у кабінеті хімії пролунав вибух, розпочалася пожежа. Педагогічний колектив організовано здійснив евакуацію учнів на подвір’я навчального закладу. Медичні працівники продемонстрували надання першої медичної допомоги. Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; виставки плакатів, стіннівок, малюнків. Учні початкових класів брали участь у квесті «Знаю,вмію, виконую». Діти мали змогу закріпити знання з предмету «Основи здоров`я» та продемонструвати силу та витримку. У організації і проведенні гри  велику допомогу надали  учні 11 класу (класний керівник Пєнкін Є.А.) -   Дьяченко В., Савчина Л, Тверда Ю.,Альохіна Д, Горисюк В., Ковальова Ю., Лашевич Д., Кліпіліна А., Дров`янніков М., Гончарова М., Скрипкіна М , Скрипак А.,  Чиквашвілі Д, Шевченко Д.  Для учнів 5-10 класів вчителі фізкультури Клюєв О.В., Клюєва І.М., Низова Я.Г., Лобур С.В. провели комбіновану естафету з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою „ Цивільний захист” . День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.  Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті. За результатами змагань, конкурсів учні отримали грамоти.

Вчитель початкових класів Гончарова Л.Ф.

Педагог-організатор Бут Є.М.

Просмотров: 73 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0