Понедельник, 17.02.2020, 12:41

Главная » 2019 » Март » 18 » «Англійська – це цікаво! Англійська – це весело!»
«Англійська – це цікаво! Англійська – це весело!»

Під таким девізом у КЗ «Кам’янсько – Дніпровська загальноосвітня санаторна школа - інтернат» ЗОР пройшов тиждень англійської мови з 25.02.2019-01.03.2019 року, в якому активну участь брали учні 2-11 класів та вчителі англійської мови Фролова Н. Є., Новикова Т. В., Пригода Г. М.

Учні початкових класів малювали малюнки, а старшокласники та учні середніх класів готували плакати про англомовні країни, а також ребуси, загадки, кросворди.

Весь тиждень у класах на уроках англійської мови діти переглядали відеоматеріали з іграми, уривки з відомих фільмів англійською мовою, а учням початкових класів демонстрували навчальні мультфільми.

На перервах на великому екрані у холі було продемонстровано фільми з відами міст Британії, США, Канади та інших англомовних країн. Діти, дійсно потрапили у світ чудової та цікавої казки з якою не хотілося прощатися.

У вівторок, у рамках тижня, учні 2-5 класів запросили до себе гостей на свято «В гостях у Матінки Гуски». Діти англійською мовою розповідали вірші, загадки, дивились відео. Всім було цікаво та весело. Після закінчення свята було проведено фотосесію.

Учні 6-11 класів запросили всіх бажаючих на літературне свято «Ты пам’ятник у каждого из нас воздвиг в душе, которую потряс», присвячено творчості видатного поета і драматурга доби Відродження В. Шекспіру.

Шекспір - одне з тих чудес світу, яким не припиняєш дивуватися, світ рухається

гігінськими кроками, змінюється обличчя планети, а людям усе ще потрібне те, що створив цей поет, віддалений від нас декількома століттями. «Із усіх великих людей він найзагадковіший. Єдине, що ми знаємо про нього, це те, що він жив і страждав» - сказав ірландський письменник Д. Джойс.

Присутнім було запропоновано переглянути відео про творчість великого поета та уривки з трагедії «Ромео і Джульєта». Потім учні розповідали, що в творчості поета  велике місце займають комедії, трагедії, які співзвучні з сьогоденням.

Але особливе місце на святі було відведено шекспірівським сонетам. Серце Шекспіра співає про дружбу, кохання, а разом з ним через століття співаємо і ми:

«Ти будеш вічно жити у віршах.

Живуть і дихають люди на землі,

Ти будеш часто снитися мені»

(сонет 18)

Учні читали напам’ять сонети, їхній переклад і серця присутніх  завмирали, слухаючи їхні чарівні звуки.

Бібліотекарем школи Гуліною П. Б. було підготовлено виставку творів В. Шекспіра. Закінчилось свято словами поета Джона Мільтона:

«Нуждается ль, покинув этот мир,

В труде каменотесов мой Шекспір,

Пленив и в мрамор превратив сердца,

Ты в них покоишся. Все короли

Такую честь бы жизни предпочли»

Тиждень пройшов, але в душах дітей залишаться неймовірні згадки про чудове свято.

Автори: Фролова Н. Є., Новикова Т. В., Пригода Г. М.

Просмотров: 114 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Март 2019  »