Вторник, 22.10.2019, 06:17
Приветствую Вас Гость | RSS

КЗ "Кам'янсько-Дніпровська ЗОСШ-інтернат" ЗОР

Форма входа
Меню сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 38
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Вихователі

Перелік вихователів

Боренко Олена Олександрівна

Бакалавр, зв. «методист»

 

Борецкий Леонід Іванович

Спеціаліст вищої категорії

Ткаченко Тетяна Леонідівна

Спеціаліст другої категорії

Вовк Світлана Григорівна

Бакалавр, зв. «ст. вихователь»

Ходаківська Ольга Миколаївна

Спеціаліст вищої категорії,

зв. «старший вихователь»

Клюєва Інна Василівна

Спеціаліст першої категорії

 

Казакова Ірина Миколаївна

Бакалавр, 

зв. «ст. вихователь»

 

Бганка Надія Анатоліївна

Спеціаліст вищої категорії,

зв. «старший вихователь»

Красноружев Сергій Павлович

Спеціаліст першої категорії

Кліпіліна Світлана Іванівна

Спеціаліст вищої категорії,

зв. «старший вихователь»

Кліпілін Сергій Анатолійович

Спеціаліст першої категорії

Чмелюк Марина Олександрівна

Спеціаліст

Остапенко Валентина Миколаївна

Спеціаліст першої категорії

Онасенко Юлія Григорівна

Спеціаліст вищої категорії,

зв. «старший вихователь»

 

Путівський Анатолій Анатолійович

Спеціаліст другої категорії

 

Передерій Юрій Володимирович

Спеціаліст другої категорії

Козоровська Альона Іванівна

Спеціаліст першої категорії

Рощина Любов Миколаївна

Бакалавр,

зв. «Вихователь-методист»

Різниченко Ольга Віталіївна

Спеціаліст першої категорії

Мій блог

Рибалко Лариса Вікторівна

Спеціаліст першої категорії

Сиротенко Оксана Василівна

Спеціаліст першої категорії

Семенець Олена  Вікторівна

Спеціаліст вищої категорії

Чікарьова Олена Леонідівна

Спеціаліст другої категорії

Литвинова Лариса Миколаївна

Спеціаліст

Шпак Ольга Миколаївна

Спеціаліст вищої категорії

Мій блог

 

Чепинська  Катерина Сергіївна

Спеціаліст

 

Тарасова Світлана Яківна

Спеціаліст другої категорії

Руденко Марина Петрівна

Спеціаліст другої категорії

Мій блог

Лобур  Анастасія Сергіївна

Спеціаліст другої категорії

Мій блог

Діденко Марина Анатоліївна

Бакалавр

Корнієнко Ірина Миколаївна

Спеціаліст другої категорії

 

Зуй Аліна Олександрівна

Спеціаліст другої категорії

 

Маївська Анастасія Вікторівна

Спеціаліст

 

Поиск
Календарь
«  Октябрь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Copyright MyCorp © 2019