Четверг, 24.05.2018, 09:49
Приветствую Вас Гость | RSS

КЗ "Кам'янсько-Дніпровська ЗОСШ-інтернат" ЗОР

Форма входа
Меню сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 31
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Вчителі

Передерій Володимир Федорович

Вчитель обслуговуючої праці

Спеціаліст вищої категорії

Вчитель-методист

Пєнкін Євгеній Анатолійович

Вчитель географії

Спеціаліст вищої категорії

Свєчнікова Лариса Аіківна

Вчитель біології, основ здоров’я

Спеціаліст вищої категорії

Старший вчитель

Струкова Орися Михайлівна

Вчитель російської мови і зарубіжної літератури

Спеціаліст вищої категорії

Фролова Надія Євгенівна

Вчитель англійської мови

Спеціаліст вищої категорії

Старший учитель

Щебликіна Катерина Миколаївна

Вчитель інформатики

Спеціаліст І категорії

 

Щедрін Євген Євгенович

Вчитель інформатики

Спеціаліст

Бут Євгенія Миколаївна

Педагог-організатор

Вчитель музики та співу

Спеціаліст вищої категорії

Вчитель-методист

Громико Ольга Петрівна

Вчитель математики

Спеціаліст І категорії

Галеміна Лілія Володимирівна

Вчитель математики

Спеціаліст вищої категорії

Старший вчитель

Копиця Інна Вікторівна

Вчитель української мови та літератури

Спеціаліст вищої категорії

Старший вчитель

Кива Тетяна Іванівна

Вчитель історії та суспільствознавства

Спеціаліст вищої категорії

Старший вчитель

Курлапова Тамара Василівна

Вчитель російської мови і світової

Спеціаліст вищої категорії

Вчитель-методист

Клюєва Ірина Михайлівна

Вчитель фізичної культури

Спеціаліст І категорії

Лосєва Любов Миколаївна

Вчитель української мови і літератури

Спеціаліст вищої категорії

Низова Яна Генадіївна

Викладач фізичного виховання

Спеціаліст

Клюєв Олександр Володимирович

Викладач "Захист Вітчизни" і фізичного виховання

Спеціаліст І категорії

Литвинова Лариса Миколаївна

Вчитель початкових класів

Спеціаліст І категорії

Козлова Лілія Романівна

Вчитель початкових класів

Спеціаліст І категорії

Гончарова Любов Федорівна

Вчитель початкових класів

Спеціаліст вищої категорії

Старший вчитель

Пархоменко Микола Григорович

Вчитель історії

Спеціаліст вищої категорії

Татаринова Тамара Миколаївна

Заступник директора по навчальній роботі

Вчитель хімії

Спеціаліст вищої категорії,

Вчитель-методист

Ковальова Олена Миколаївна

Заступник директора по виховній роботі

Вчитель етики, художньої культури

Спеціаліст вищої категорії

Пруднякова Людмила Петрівна

Вчитель початкових класів

Спеціаліст вищої категорії

Старший вчитель

Пригода Ганна Миколаївна

Вчитель англійської мови

Психолог

Спеціаліст ІІ категорії

Останіна Валентина Анатоліївна

Вчитель початкових класів

Спеціаліст вищої категорії

Старший вчитель

 

Красноружев Сергій Павлович

Вчитель образотворчого мистецтва

Спеціаліст І категорії

Ганжа Сергій Олександрович

Вчитель технічної праці

Спеціаліст вищої категорії

Конько Яна Олександрівна

Вчитель української мови та літератури

Спеціаліст

Ткаченко Тетяна Леонідовна

Вчитель початкових класів

Спеціаліст вищої категорії

Старший вчитель

Дорофеєва Тетяна Леонідівна

Захист Вітчизни

Спеціаліст І категорії

Галеміна Юлія Андріївна

Вчитель української мови та літератури

Спеціаліст

Земляний Микола Григорович

Вчитель фізкультури

Спеціаліст ІІ категорії

Новикова Тетяна Віталіївна

Вчитель англійської мови

Спеціаліст ІІ категорії

Сулим Олена Анатоліївна

Вчитель початкових класів

Спеціаліст вищої категорії

Старший вчитель

Яценко Ольга Олександрівна

Вчитель історії

Спеціаліст вищої категорії

Старший вчитель

 

Тарасова Людмила Вікторівна

Вчитель початкових класів

 

Галкін Сергій Сергійович

Вчитель фізики

Спеціаліст

Прозоров Сергій Олександрович

Вчитель математики

Спеціаліст

 

Зуй Аліна Олександрівна

Вчитель англійської мови

Спеціаліст

 
Поиск
Календарь
«  Май 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Дружні сайти

Copyright MyCorp © 2018