Понедельник, 18.12.2017, 11:03

Тиждень математики

ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ

Однією із форм позакласної роботи з предмета є Тиждень математики. Проведення предметного тижня підвищує інтелектуальний рівень учнів, формує в них практичні навички застосування знань, які вони здобули на уроках. Підготовка учнів до проведення тижня математики дає їм можливість самостійно збирати матеріал, проявляти ініціативу, виховує наполегливість та відповідальність.

Як правило, Тиждень математики в школі проводиться в І семестрі. Заздалегідь обговорюється план проведення тижня, розподіляються завдання для учнів кожного класу, вивішується оголошення про проведення тижня та його план. В підготовці і проведенні тижня залучаються члени клубу любителів математики «Ерудит».

Розпочинається Тиждень математики лінійкою, на якій оголошується план проведення тижня, ставляться завдання перед учнями школи. В перший день оформляється виставка «Учням про видатних математиків» і залишається протягом тижня, кожен бажаючий може її подивитися. Виставляються портрети видатних математиків, їх біографії, цікаві факти з життя і внесок в розвиток математики.

Кожен з класів подає на виставку одну або кілька стінгазет на математичну тематику. В кінці Тижня проводиться голосування серед учнів школи, на якому визначається найкраща математична стінгазета. Протягом Тижня проводяться конкурси, учні складають і розгадують кросворди, ребуси, готують математичні газети та листівки, складають математичні казки, малюють малюнки мовою математики. Учні старших класів готуються до проведення математичного вечора.

Завершується тиждень математики проведенням лінійки закриття тижня, на якій підводяться підсумки всіх конкурсів, проводиться нагородження переможців.

«  Декабрь 2017  »